Kayseri/Hacılar Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

Hizmet – İş Sendikası ile Kayseri’ye bağlı Hacılar Belediyesi iştiraki İmar A.Ş arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Toplu iş sözleşme Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan arasında imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi töreninde konuşan Kayseri Şube Başkanı Çelik, “HİZMET-İŞ Sendikası Kayseri Şube Başkanlığımızca, Hacılar Belediye İmar A.Ş. ile bir süredir devam eden toplu iş sözleşme görüşmelerimizi bugün imza altına aldık. Toplu iş sözleşmemiz on dört ay geçerli olacaktır. Belediye başkanımız başta olmak üzere, toplu iş sözleşmesinde emeği geçen müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise yapılan sözleşme görüşmelerinin kısa zamanda anlaşma ile sonuçlandığından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, “Belediyemize emek veren arkadaşlarımızın alın teri kurumadan haklarını zamanında vermeyi ilke edindik. Arkadaşlarımız aldıkları zamları da aileleriyle birlikte güle güle harcasınlar. Birlik beraberliğimiz daim olsun, toplu iş sözleşmemiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://hizmet-is.org.tr/faaliyetlerimiz/toplu-is-sozlesmeleri/kayseri-hacilar-belediyesinde-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: