Düzce Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Hizmet – İş Sendikası ile Düzce Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi imza törende konuşan Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, “Örgütlenme sürecinde görev alan ve mücadele etmiş olan sabırla yanımızda duran arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Düzce’de bugüne gelebilmek adına epeyce sabırla yürümek zorunda kaldık. Bu sözleşme ve bundan sonraki sözleşmeler sayın başkanımıza kısmetmiş. Kendisini tekrar tebrik ediyorum. Allah kendisine Düzce’ye hayırlı işler yapmayı nasip etsin” dedi.

Bizlere de Görev Düşüyor

Çalışanlara da büyük görev düştüğünü hatırlatan Gökdemir, “Bizlere de büyük bir görev düşüyor, çalışanlar olarak işimizi en iyi şekilde yapmak durumundayız. Rızkımızı helalinden kazanmak adına en güzel çabayı da ortaya koyarsak yönetimin işini kolaylaştırırız. Yönetim de kendi yapması gerekenleri en güzel şekilde yapabilir ve bu sayede hep beraber rahat ederiz diye düşünüyorum. Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye, Belediye Başkan Yardımcısı Okan Özkasap’a, Belediye Yönetimine, Sendikamız adına teşekkür ediyor, bu sözleşmenin hayırlı olmasını cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Birbirimizi Kırmadık

Süreci başından beri takip ettiğini belirten Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, “Hem sendika tarafı olarak sizler hem de belediye tarafı olarak bizler birbirimizi kırmadan toplu iş sözleşmesini tamamladık. Bu sözleşmenin tamamlanmasından mutluluk duyuyoruz. Başkan olarak belediye personellerinin performanslarının artması için elimden geleni yapacağım. Şube başkanımıza ve belediye çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki sözleşmede daha güzel şartlarda birbirimizi anlayarak imzalarız. Sözleşmemiz hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: http://hizmet-is.org.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: