Bünyan Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Hizmet-İş Sendikası ile Kayseri’ye bağlı Bünyan Belediyesi iştiraki Halıcılık Tur A.Ş arasında yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Toplu iş sözleşmesi, Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ile Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altın arasında imzalandı. Toplu iş sözleşmesi kapsamında üyelerimizin ücretlerine enflasyon oranında zam yapıldı.

Törende konuşan Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, “Sendika olarak bizler işimizin devamlılığını ön planda tutuyoruz. İşçilerimizin olduğu kadar belediyemizin de menfaatlerini göz ardı etmiyoruz. Çünkü belediyemiz varsa bizlerde varız. Bizlere her konuda yardımlarını esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Özkan Altın’a ve Bünyan Belediyesi Halıcılık Tur. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Karabay’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altın’da işçilerinin aldıkları zammı aileleri ile birlikte huzur içinde harcaması temennisinde bulunarak toplu iş sözleşmesinin hem sendikamıza hem de emekçilere hayırlı olmasını dilediğinde bulundu.

kaynak:
http://hizmet-is.org.tr/faaliyetlerimiz/toplu-is-sozlesmeleri/kayseri-bunyan-belediyesi-ile-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: